חיפוש יצירות
חיפוש חברים
חיפוש בדפי יוצר ובאתר
חיפוש מורחב

זכור אותי במחשב זה

שכחתי שם משתמש/סיסמה

עמוד הבית > אקו"ם > עידכונים ואירועים > אקו"ם בשבוע הספר

אקו"ם בשבוע הספר

בית היוצר של אקו"ם מגיע לשבוע הספר העברי

 


בשורה משמחת לחברי אקו"ם- סופרים, משוררים ויוצרים נוספים שהביאו יצירותיהם לדפוס.

 

בית היוצר של אקו"ם, יפעיל דוכן למכירת ספרים במתחם שבוע הספר העברי בכיכר רבין שיתקיים במהלך חודש יוני. ספרים אלו ימכרו באופן בלעדי רק בדוכן אקו"ם ולא ניתן יהיה להשיגם בדוכנים האחרים.

 

יוזמה חדשה של אקו"ם בתחום הספרות - דוכן אקו"ם במסגרת שבוע הספר העברי. הדוכן מיועד לסופרים, משוררים ומוסיקאים חברי אקו"ם,  אשר הביאו את יצירותיהם לדפוס. כל  ההכנסות ממכירת הספרים מועברות ישירות ליוצרים ללא עמלות.

 

יוריק בן דוד, מנכ"ל אקו"ם: "מטרת הצבת דוכן ייחודי זה היא לתת במה וביטוי ליוצרים, אשר יצירותיהם הכתובות אינן מתפרסמות דרך צינורות השיווק המרכזיים על מנת לסייע להם להפיץ את יצירותיהם. לרשותנו יעמוד דוכן עליו יוכלו היוצרים החברים באקו"ם להציג ולמכור את ספריהם. אני מאמין שזוהי סנונית ראשונה וחשובה שתהפוך למנהג קבוע בשנים הבאות".

 

במשך עשרת ימי שבוע הספר ייקחו הסופרים והמשוררים חלק פעיל במכירה בדוכן יחד עם אנשי אקו"ם.  בהמשך יפורסם לוח זמנים למפגשים עם כל יוצר.

 

זוהי הזדמנות נדירה עבורכם להציץ בספרים וכתבים אשר קשה להשיגם בחנויות. בין הסופרים בדוכן אקו"ם: דידו -זוכה פרס אקו"ם ע"ש נתן יונתן, מרדכי המר "רקמה אנושית אחת", עמנואל צבר "ברית דמים", עקיבא נוף "מים לדוד המלך" , פוצ'ו "המורה שמילקיהו" ועוד רבים.

 

היוזמה במסגרת 'בית היוצר של אקו"ם' שהינו מיזם המהווה קורת גג מגוונת וצבעונית למטרות רווחה , הכרה ובמה ייחודית לכלל חברי אקו"ם.

 

פעילות הדוכן:

מתאריך 15.06 עד 25.06

א-ה - 18:00 עד 23:00

שישי - סגור

שבת - מצאת השבת ועד חצות

 

נשמח לראותכם!


2010© כל הזכויות שמורות לאקו"ם