חיפוש יצירות
חיפוש חברים
חיפוש בדפי יוצר ובאתר
חיפוש מורחב

זכור אותי במחשב זה

שכחתי שם משתמש/סיסמה

עמוד הבית > אקו"ם > עידכונים ואירועים > עפר בשן בהופעה אינטימית

עפר בשן בהופעה אינטימית

 

 

בית היוצר האנגר 22 נמל תל אביב 

 

11.09פתיחת דלתות 20:30 תחילת מופע 21:30 


הכניסה בתשלום


עפר בשן מגיע מרקע קלאסי והוא בוגר בהצטיינות של האקדמיה למוסיקה בירושלים. עפר התחיל לכתוב שירים כבר בהיותו בן 6, והוא חי היום, כאמן, בכמה עולמות מקבילים: מהבארוק והמוסיקה הקלאסית דרך פופ וכלה בגלאם רוק.

 

את הפריצה הראשונה לרדיו עשה עפר עם הלהיט "לעולם".  מאלבומו השני הפך השיר 'לוקח ת'זמן' לשיר השני הכי מושמע לשנת 2009 (תשס"ט). אלבומו השני התקבל באהבה עצומה והניב כמה להיטים נוספים: 'לבד', 'האור יזרח גם בנפרד' (עם מירי מסיקה), ו - 'ירושלים' – יצירה העומדת בפני עצמה וזוכה לתגובות רגשיות חזקות ולדואטים, בין היתר עם מירי מסיקה, קרן פלס והראל סקעת.

 

במהלך דרכו המוסיקלית, נחשב עפר פעם כפרובקטור (באלבומו הראשון) ופעם כקונצנזוס (באלבומו השני), אולם למעשה, היה ונשאר תמידאמן-זמר-יוצר, שהמוסיקה והרגש הם הדבר היחיד שמנתב את דרכו.עפר ניהל וכתב מוסיקה לתיאטרון, ווידאו -דאנס, וכמו כן שירים למירי מסיקה, הראל סקעת, אמיר פיי גוטמן ועוד...

 

לאחר שתיקה של כשלוש שנים חוזר עפר עם אלבום שלישי בהפקתו של לואי להב בשיתוף אריאל טוכמן. עפר חוזר אלינו, כשהוא מסתכל  לקהל ישר בעיניים, חשוף רגשית, מלא כנות ועוצמה, כמעט שביר, עם שירים שפונים קודם כל ואחרי הכל ללב ולרגש הטוטאלי והראשוני שבכל אחד ואחת מאיתנו.

 

בהופעתו מבצע עפר בשן את מיטב הלהיטים מאלבומיו הקודמים לצד שירים חדשים מאלבומו שעתיד לצאת בקרוב, שירים שכתב לאחרים, וכמו כן גרסאות כיסוי מקוריות לשירים ידועים. כל זאת בביצועים ייחודיים וחדשים ובנגינתו המופלאה בפסנתר בשילוב חדשנותו של המחשב והקלידים עליהם מנגן רועי נויפלד.

 

הופעה סוחפת ומרגשת!


2010© כל הזכויות שמורות לאקו"ם