חיפוש יצירות
חיפוש חברים
חיפוש בדפי יוצר ובאתר
חיפוש מורחב

זכור אותי במחשב זה

שכחתי שם משתמש/סיסמה

עמוד הבית > משתמשי מוסיקה > למה להיות לקוח

למה להיות לקוח

 

כל המוסיקה שבעולם, תחת גג אחד

אם אתה בעל עסק העושה שימוש במוסיקה או משלב אותה במוצריך, עליך לקבל רישיון לשימוש מבעלי הזכויות. אקו"ם מאגדת בתוכה את יוצרי המוסיקה על סוגיהם השונים ומאפשרת לך לקבל רישיון מכולם במקום אחד. אנו מאפשרים לך גישה למאגר המוסיקה העולמי תחת גג אחד ופוטרים אותך מהצורך  לפנות ישירות לכל יוצר ולנהל עמו משא ומתן על הזכות להשתמש ביצירה, זהו חיסכון משמעותי של זמן וכסף עבורך.

 

מוסיקה טובה לעסקים

מוסיקה היא חלק חיוני ובלתי נפרד מהשירותים אותם ניתן להציע לצרכן. המוסיקה משפרת את רמת שביעות הרצון של הלקוח ומגדילה את ההכנסות. סקר גאלופ קובע כי "מוסיקה משפיעה על החלטות של  88% מהצרכנים ומשפיעה באופן ישיר על רמת הצריכה". עוד עולה מהסקר כי "המוסיקה, האוכל, השתייה והעיצוב הם הגורמים המשפיעים ביותר על הלקוח בבחירת מקומות הבילוי כאשר המוסיקה משפיעה באופן ישיר על משך שהות הלקוחות והוצאתם הכספית במקום הבילוי".
השמעת מוסיקה בעסק שלך תורמת לסביבת עבודה שמחה יותר, משפרת את מורל העובדים ומעלה את התפוקה.

 

רישיון אקו"ם – כבר בשלב התכנית העסקית

כתיבת תכנית עסקית מפורטת ומציאותית היא אחד המפתחות העיקריים להצלחת העסק שלך. היא מאפשרת חשיבה ביקורתית והכנה מתאימה לאתגרי המחר כשהעסק כבר מתחיל לעבוד. בית עסק העושה שימוש במוסיקה צריך לפרט את ההוצאות השוטפות שלו על פריטים מרכזיים כמו דיג'יי / תחזוקת ההגברה / הופעות אמנים / מערכת תשלום באשראי וכו'. סעיפים אלו הם חשובים ובלעדיהם לא יוכל העסק להתקיים בצורה טובה. זה גם המקום להכנסת סעיף התמלוגים לתכנית העסקית. לשם כך בנינו מחשבונים שיסייעו לך להעריך בצורה הקרובה ביותר למציאות את הסעיף התקציבי הזה ולקחת אותו בחשבון בתקציב הכללי של העסק. רישיון לביצוע פומבי יאפשר לך ליהנות מהשמעת מוסיקה מכל רפרטואר אקו"ם.  

 

אחריותך כבעל עסק

בעל עסק, זו אחריותך לוודא שהשימוש שאתה עושה במוסיקה שלנו הוא ברישיון. האחריות לדאוג לרישיון חלה על בעל העסק ומנהל העסק כאחד. כאשר אתה משתמש במוסיקה או משלב אותה במוצריך/שירותיך עליך לפנות לאקו"ם לקבלת הרשיון המתאים לך.

 

למידע נוסף על סוגי הרישיונות השונים

2010© כל הזכויות שמורות לאקו"ם