חיפוש יצירות
חיפוש חברים
חיפוש בדפי יוצר ובאתר
חיפוש מורחב

זכור אותי במחשב זה

שכחתי שם משתמש/סיסמה

עמוד הבית > content > פסטיבל tune tlv הנחה מיוחדת לחברי אקו"ם

פסטיבל TUNE IN TLV - הנחה מיוחדת לחברי אקו"ם

אקו"ם בשיתוף Oleh! Records ומכון הייצוא מציגים


פסטיבל המוזיקה הבינלאומי של ישראל, 9-12 לנובמבר.TUNE IN TEL AVIV אירוע המוזיקה הגדול ביותר במזרח התיכון, המחבר בין קהילת המוזיקאים הישראלית לתעשיית המוזיקה לשם דיון ולימוד של נושאים מרכזיים בתעשיית המוזיקה המקומית והגלובאלית. מפגש זה הינו פלטפורמה ייחודית: פסטיבל שואוקייס יחד עם וועידה, בה מקבלים את כל המוסיקה יחד עם כל הקשרים הישירים לתעשייה בעולם.

הוועידה תתקיים בתאריכים 10-11 בנובמבר בין השעות 9:00 ל-17:00 (בשני הימים) במתחם התחנה ביפו. מאות מאנשי המקצוע החשובים והמשפיעים בישראל יצטרפו אל עשרות ראשי תעשייה ידועים מהעולם כדי לדון בנושאים החשובים המשפיעים על המוזיקה הישראלית (בבית ובחו"ל). הוועידה תכלול עשרות פאנלים, סדנאות, כיתות אומן והופעות חיות.
במהלך הועידה ובין ההרצאות והפאנלים, יתקיימו הופעות מעל במת בית היוצר של אקו"ם שתוקם במיוחד לאירוע זה, במתחם התחנה. הכניסה להופעות היא ללא תשלום.

השנה יגיעו לוועידה למעלה מ-50 אנשי מפתח בעלי שם עולמי שישתתפו בפאנלים ובדיונים, ביניהם: מייסד הלייבל האגדי ומנכ"ל וורנר-מיוזיק סימור סטיין (האיש שהחתים את מדונה, עופרה חזה ומאות נוספים); Elliot Lefko -סגן נשיא Golden Voice ופסטיבל קואצ'לה (פסטיבל המוזיקה הכי פופולרי בארה"ב), Fra Soler  (ראש מערך רישום ההופעות בפסטיבל פרימוורה בספרד), Martin Elbourne (מייסד The Great Escape),  מלקולם היינס (מנהל תוכן אזורי והמארגן הראשי של במת Silver Hayes בפסטיבל גלסטונבורי בבריטניה),  David Torreblanco -מנכ"ל וראש מערך הרישום בפטיסבל הג'ז במונטו (Monteux) שבשוויץ, כמו גם אנשי רישום הופעות בפסטיבלי מוזיקה אלקטרונית ברחבי העולם - כולל Tomorrowland, Electric Forest, ו- Mystery Land.
לליין-אפ המלא לחצו כאן 

 

חברי אקו"ם זכאים להנחה ברכישת כרטיסים לפסטיבלעליכם להזין את הקופון: ACUM . לרכישת כרטיסים לחצו כאן 


 

 

 

 

2010© כל הזכויות שמורות לאקו"ם